plenfrdeitrues
Arrow
Arrow
Slider
MICHAŁ KONDRAT

Reżyser, ekonomista, polityk. Absolwent Szkoły Głównej Handlowej na kierunku Zarządzanie i Marketing, a także studiów podyplomowych Zarządzania logistycznego w przedsiębiorstwie w Wojskowej Akademii Technicznej.

Zanim na stałe związał się z branżą filmową, pracował w wielu firmach - zajmował stanowiska kierownicze w Strategicznych Spółkach Skarbu Państwa, przez 5 lat pełnił funkcję zastępcy Dyrektora Biura Zarządu w Polskim Radiu S.A.

W 2013 roku założył firmę KONDRAT-MEDIA Sp. z o.o., zajmująca się produkcją i dystrybucją wartościowych filmów. W tym samym roku zadebiutował także jako reżyser, dokumentem „Jak pokonać Szatana”. Film został wyświetlony w kinach w Polsce, oraz zdobył Grand Prix na XXIX Międzynarodowym Festiwalu Filmów Dokumentalnych w Niepokalanowie. Zaraz po nim powstał „Matteo” – film o włoskim egzorcyście, do którego muzykę napisał Michał Lorenc i który cieszył się ogromnym zainteresowaniem widzów.

Kolejna produkcją jest film „Pilecki”, gdzie Michał Kondrat udzielał konsultacji reżyserskich i odpowiadał za część postprodukcji. Jego dystrybucją zajęła się natomiast firma KONDRAT-MEDIA Sp. z o. o. Film obejrzało 160 tys. widzów.

Obecnie Michał Kondrat jest w trakcie realizacji dokumentu- fabularyzowanego „Dwie Korony”, w którym po raz pierwszy zostanie ukazane całe życie Rajmunda Kolbe – o. Maksymiliana. W produkcji wzięło udział wielu wybitnych polskich aktorów, a premiera przewidziana jest na luty 2017.

Patronat honorowy

Slider

Patronat medialny

Slider

Partnerzy

Slider

Sponsorzy

Slider