plenfrdeitrues

Pani MAŁGORZATA BUCZKOWSKA - SZLENKIER - AKTORKA
Będzie naszym gościem w Dolnośląskim Centrum Filmowym we Wrocławiu 20.10.2016  i poprowadzi wraz z mężem panel dyskusyjny na temat wybranego przez siebie filmu La Strada.

Pan LECH DOKOWICZ - TWÓRCA FILMOWY
Będzie naszym gościem w Dolnośląskim Centrum Filmowym we Wrocławiu 21.10.2016 i poprowadzi panel dyskusyjny z młodzieżą na temat najnowszego zrealizowanego przez siebie filmu Ufam Tobie. Reżyser wprowadzi również widzów dorosłych tego samego dnia w temat innego swojego filmu Ja Jestem.

Pani PATRYCJA HURLAK - AKTORKA
Będzie naszym gościem w Dolnośląskim Centrum Filmowym we Wrocławiu 18.10.2016 i poprowadzi panel dyskusyjny na temat wybranego przez siebie filmu.

Pan MICHAŁ KONDRAT - REŻYSER
Będzie naszym gościem w Dolnośląskim Centrum Filmowym we Wrocławiu 18.10.2016 i poprowadzi panel dyskusyjny z młodzieżą na temat zrealizowanego przez siebie filmu Matteo.

Pan DARIUSZ KOWALSKI - AKTOR
Będzie naszym gościem w Dolnośląskim Centrum Filmowym we Wrocławiu 17.10.2016 i poprowadzi z publicznością panel dyskusyjny na temat wybranego przez siebie filmu Ziemia Maryi.

Pan KRZYSZTOF KUNERT - REŻYSER
Będzie naszym gościem w Dolnośląskim Centrum Filmowym we Wrocławiu 19.10.2016 i poprowadzi panel dyskusyjny  na temat zrealizowanego przez siebie filmu Gulbinowicz.

Pan MICHAŁ LORENC - KOMPOZYTOR MUZYKI FILMOWEJ
Będzie naszym gościem w Dolnośląskim Centrum Filmowym we Wrocławiu 21.10.2016 i poprowadzi panel dyskusyjny z publicznością na temat wybranego przez siebie filmu Rękopis znaleziony w Saragossie.

Ksiądz dr JERZY RASIAK - PREKURSOR "KINA W KOŚCIELE", PASJONAT FILMU
Będzie naszym gościem w Dolnośląskim Centrum Filmowym we Wrocławiu 17.10.2016 i poprowadzi panel dyskusyjny z młodzieżą na temat zrealizowanego przez siebie filmu Totus Tuus.

Pan DARIUSZ REGUCKI - REŻYSER
Będzie naszym gościem w Dolnośląskim Centrum Filmowym we Wrocławiu 19.10.2016 i poprowadzi panel dyskusyjny z publicznością na temat zrealizowanego przez siebie filmu Bóg w Krakowie.

Pan MACIEJ SYKA - TWÓRCA FILMOWY
Będzie naszym gościem w Dolnośląskim Centrum Filmowym we Wrocławiu 17.10.2016 i 18.10.2016 poprowadzi  panel dyskusyjny z publicznością na temat filmu Wszystko o człowieku.

Pan KSAWERY SZLENKIER - AKTOR
Będzie naszym gościem w Dolnośląskim Centrum Filmowym we Wrocławiu 20.10.2016 i poprowadzi wraz z małżonką panel dyskusyjny z publicznością na temat filmu La Strada.

Pan prof. KRZYSZTOF ZANUSSI - REŻYSER, SCENARZYSTA FILMOWY
Będzie naszym gościem w Dolnośląskim Centrum Filmowym we Wrocławiu 20.10.2016 i poprowadzi panel dyskusyjny z publicznością na temat zrealizowanego przez siebie filmu Obce ciało.

Patronat honorowy

Slider

Patronat medialny

Slider

Partnerzy

Slider

Sponsorzy

Slider